Reklama i gadżety
www.kinoteatruciecha.pl
Upominki firmy Art-Pol

Gadżety reklamowe są tego typu akcesoriami, które nigdy się nie nudzą. Breloki reklamowe, smycze, długopisy, kubki, wszystko to służy przyciągnięciu uwagi klienta do firmy, która się w taki właśnie sposób reklamuje. Takie upominki to chyba najlepsza forma promocji. Każdy z nas nosi klucze, a do kluczy najlepiej komponują się breloki.

Kubki reklamowe z nadrukiem

Specjalizujemy się w wykonywaniu oraz sprzedaży kubków reklamowych z nadrukiem. Jesteśmy w stanie na ich konstrukcję nanieść indywidualny projekt, który pozwoli nadać im indywidualny wygląd - wkomponowany w profil działalności Państwa firmy. Warto skorzystać z tak ciekawej i prostej jednocześnie formy promocji.

Kubki z nadrukiem - http://upominki.com.pl

Oferujemy najwyższej jakości gadżety marketingowe różnego typu, opatrzone nadrukiem, grawerem lub haftem logo Państwa firmy bądź inną grafiką według dowolnego, dostarczonego przez Klienta wzoru. Proponujemy między innymi różnego rodzaju kubki z nadrukiem dostępne w szerokiej gamie wzorów, kształtów oraz rozmiarów, które ze względu na praktyczne, codzienne zastosowanie stanowią atrakcyjny nośnik treści reklamowych.

Teczki reklamowe

Chcesz wyposażyć swoją firmę w niebanalne teczki reklamowe - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza firma zajmuje się produkcją artykułów na zamówienie klienta - Ty sam decydujesz nie tylko o nadruku, ale także kształcie i materiałach wykorzystanych do produkcji artykułu. Wszystko to sprawia, że oferta teczek w drukarni Empir jest wyjątkowo atrakcyjna.

GPEC

Rozbudowa miejskiego systemu ciepłowniczego w Gdańsku sprawi, że wielu mieszkańców będzie mogło korzystać z ekologicznych rozwiązań cieplnych. Dzięki inwestycji realizowanej przez grupę GPEC będą powstanie nawet dziesięć kilometrów nowej sieci grzewczej. Mieszkańcy, którzy będą chcieli skorzystać z nowego rozwiązania mogą otrzymać dofinansowanie.

Atramenty ekosolwentowe

Dzięki naszemu produktowi możliwe jest szybkie, bezawaryjne oraz precyzyjne drukowanie. Atramenty ekosolwentowe oferowane przez nas są szybkoschnące (nawet przy opcjach szybkiego wydruku), odporne na zadrapania oraz mocno przylegające do powierzchni. Ponadto, dzięki specjalnej formule, nie mają skłonności do zasychania w głowicy.

Drukarnia Wrocław

Aby dotrzeć do klientów, wręcza się im materiały, które mają przypomnieć o danej działalności. Nasza drukarnia cyfrowa we Wrocławiu zajmuje się tworzeniem i powielaniem takich artykułów jak ulotki i wizytówki. Oferujemy reklamę wizualną, która przyciągnie wzrok odbiorców. Spod naszej ręki wychodzą także gadżety i odzież promocyjna.

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl