Reklama i gadżety
www.kinoteatruciecha.pl
Upominki firmy Art-Pol

Gadżety reklamowe są tego typu akcesoriami, które nigdy się nie nudzą. Breloki reklamowe, smycze, długopisy, kubki, wszystko to służy przyciągnięciu uwagi klienta do firmy, która się w taki właśnie sposób reklamuje. Takie upominki to chyba najlepsza forma promocji. Każdy z nas nosi klucze, a do kluczy najlepiej komponują się breloki.

Kubki reklamowe z nadrukiem

Specjalizujemy się w wykonywaniu oraz sprzedaży kubków reklamowych z nadrukiem. Jesteśmy w stanie na ich konstrukcję nanieść indywidualny projekt, który pozwoli nadać im indywidualny wygląd - wkomponowany w profil działalności Państwa firmy. Warto skorzystać z tak ciekawej i prostej jednocześnie formy promocji.

Kubki z nadrukiem - http://upominki.com.pl

Oferujemy najwyższej jakości gadżety marketingowe różnego typu, opatrzone nadrukiem, grawerem lub haftem logo Państwa firmy bądź inną grafiką według dowolnego, dostarczonego przez Klienta wzoru. Proponujemy między innymi różnego rodzaju kubki z nadrukiem dostępne w szerokiej gamie wzorów, kształtów oraz rozmiarów, które ze względu na praktyczne, codzienne zastosowanie stanowią atrakcyjny nośnik treści reklamowych.

Teczki reklamowe

Chcesz wyposażyć swoją firmę w niebanalne teczki reklamowe - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza firma zajmuje się produkcją artykułów na zamówienie klienta - Ty sam decydujesz nie tylko o nadruku, ale także kształcie i materiałach wykorzystanych do produkcji artykułu. Wszystko to sprawia, że oferta teczek w drukarni Empir jest wyjątkowo atrakcyjna.

Oświetlenie architektoniczne

Ustudio to przedsiębiorstwo będące specjalistą w dziedzinie oświetlenia architektonicznego. W naszej ofercie przygotowaliśmy wyjątkową serię, dzięki której każde miejsce, niezależnie od jego charakteru czy też projektu, zyska nowy, doskonały wymiar i niepowtarzalną atmosferę. Jakość wykonania, znakomite materiały oraz trwałość każdej propozycji zyskały duże uznanie wśród Klientów.

Koperty bezpieczne

Polecamy nasze koperty bezpieczne, które stanowiły będą skuteczną ochronę podczas wysyłki, przewożenia danych materiałów. Pozwalają one na chronienie ich przed działaniem rozmaitych czynników zewnętrznych, w tym urazami mechanicznymi. Znajdziecie u nas także odpowiednie wielkości, kształty modeli depozytowych.

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl