Reklama i gadżety
www.kinoteatruciecha.pl
Upominki firmy Art-Pol

Gadżety reklamowe są tego typu akcesoriami, które nigdy się nie nudzą. Breloki reklamowe, smycze, długopisy, kubki, wszystko to służy przyciągnięciu uwagi klienta do firmy, która się w taki właśnie sposób reklamuje. Takie upominki to chyba najlepsza forma promocji. Każdy z nas nosi klucze, a do kluczy najlepiej komponują się breloki.

Kubki reklamowe z nadrukiem

Specjalizujemy się w wykonywaniu oraz sprzedaży kubków reklamowych z nadrukiem. Jesteśmy w stanie na ich konstrukcję nanieść indywidualny projekt, który pozwoli nadać im indywidualny wygląd - wkomponowany w profil działalności Państwa firmy. Warto skorzystać z tak ciekawej i prostej jednocześnie formy promocji.

Kubki z nadrukiem - http://upominki.com.pl

Oferujemy najwyższej jakości gadżety marketingowe różnego typu, opatrzone nadrukiem, grawerem lub haftem logo Państwa firmy bądź inną grafiką według dowolnego, dostarczonego przez Klienta wzoru. Proponujemy między innymi różnego rodzaju kubki z nadrukiem dostępne w szerokiej gamie wzorów, kształtów oraz rozmiarów, które ze względu na praktyczne, codzienne zastosowanie stanowią atrakcyjny nośnik treści reklamowych.

Teczki reklamowe

Chcesz wyposażyć swoją firmę w niebanalne teczki reklamowe - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza firma zajmuje się produkcją artykułów na zamówienie klienta - Ty sam decydujesz nie tylko o nadruku, ale także kształcie i materiałach wykorzystanych do produkcji artykułu. Wszystko to sprawia, że oferta teczek w drukarni Empir jest wyjątkowo atrakcyjna.

Atramenty ekosolwentowe

Dzięki naszemu produktowi możliwe jest szybkie, bezawaryjne oraz precyzyjne drukowanie. Atramenty ekosolwentowe oferowane przez nas są szybkoschnące (nawet przy opcjach szybkiego wydruku), odporne na zadrapania oraz mocno przylegające do powierzchni. Ponadto, dzięki specjalnej formule, nie mają skłonności do zasychania w głowicy.

Wyświetlacze tekstowe LED

Zastanawiasz się nad efektywnością podejmowanych działań marketingowych? Nie bój się sięgać po nowoczesne rozwiązania. Firma LEDrabbit oferuje wyświetlacze LED, czyli takie urządzenia, które bez wątpienia zwiększą atrakcyjność twoich działań. To także wspaniały sposób na uskutecznienie reklamy wizualnej.

Odzież reklamowa Wrocław

Dobrą decyzją, która buduje wizerunek firmy, jest inwestycja w ubrania z logiem działalności. Odzież reklamowa produkowana przez naszą agencję we Wrocławiu to nie tylko koszulki, ale także polary, spodnie, swetry i kurtki. Pozwoli to zaopatrzyć pracowników i ich dzieci w garderobę na każdą okazję, porę roku i pogodę.

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl