Edukacja i kursy
www.kinoteatruciecha.pl
Makijaż ślubny

Prowadzone przez nas kursy makijażu i wizażu dzięki swojej złożoności sprawiają, że zarówno amatorzy, jak i osoby profesjonalnie działające w branży kosmetycznej znajdą coś dla siebie. Oferujemy m.in. kurs na makijaż ślubny. Każdy kurs makijażu czy wizażu to praktyczne pokazy i ćwiczenia oraz odpowiednia dawka teorii. Serdecznie zapraszamy!

Studio tańca Warszawa

Szukacie miejsca, w którym można poznać nowych, ciekawych ludzi oraz w którym można bardzo sympatycznie i aktywnie spędzić wolny czas? W takim razie nasza oferta została przygotowaną specjalnie dla Was! Akademia Tańca oferuje niezwykle przystępne ceny lekcji, na których poznacie rozmaite style z różnych zakątków świata.

www.gloker.edu.pl : Kurs Dietetyka

Nie musisz od razu kończyć studiów, by pracować w placówkach zdrowego odżywiania czy salonach SPA lub sanatoriach. Kurs dietetyka w Szkole Policealnej Gloker otworzy ci drzwi do kariery, a jest to przyszłościowy kierunek. Dowiesz się, jak zbudować zbilansowany plan odżywiania oraz jak leczyć za pomocą diety.

Architektura wnętrz Wrocław

Odwiedź stronę internetową nowoczesnej, niepublicznej placówki oświatowej we Wrocławiu Strefa-Art, oraz wybierz interesujący Cię kurs. Polecamy, między innymi, architekturę wnętrz, która obok wiedzy teoretycznej, przekazuje przede wszystkim praktyczne umiejętności, przydatne w późniejszej pracy lub dalszej nauce.

Sprawdź czy nosisz dobrze dopasowaną bieliznę

Witaj w Studio Dobra Kreacja. Sprawdź, czy nosisz dobrze dopasowaną bieliznę. Na naszych szkoleniach dowiesz się, jak prawidłowo mierzyć biust, aby kupić idealnie dopasowany biustonosz. Większość z nas nosi za małe staniki! Czas zadbać należycie o komfort piersi i piękny wygląd dekoltów w każdej sytuacji.

Akademia Boston

Akademia Językowa Boston w swojej bogatej ofercie proponuje Państwu wyjazdy na specjalistyczne kursy językowe za granicą przeznaczone dla lekarzy, prawników, menadżerów, pilotów oraz dyplomatów. Oprócz samej nauki znajdzie się również czas na rekreację, wypoczynek i miłe spędzenie czasu, podczas którego można poznawać obcą kulturę.

http://kontaktprzestrzen.pl/

Lubisz gorące, tropikalne rytmy i szukasz atrakcyjnej formy aktywności fizycznej. Przestrzeń Ruchu i Tańca Kontakt w Krakowie zaprasza na zajęcia prowadzone przez instruktorów z całego świata. Jedną z naszych propozycji jest salsa dla średniozaawansowanych, przede wszystkim w odmianie New York, czyli łącząca w sobie mambo, latin hustle i inne style.

Praca dla magazyniera w Niemczech

Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie! W naszej ofercie znajduje m.in. się praca dla magazyniera w Niemczech. Zapewniamy nie tylko pełne ubezpieczenie, ale pomoc przy organizacji wyjazdu oraz pobytu w obcym kraju. Gwarantujemy zarówno dojazd, jak i zakwaterowanie na miejscu.

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl