Edukacja i kursy
www.kinoteatruciecha.pl
Studio tańca Warszawa

Szukacie miejsca, w którym można poznać nowych, ciekawych ludzi oraz w którym można bardzo sympatycznie i aktywnie spędzić wolny czas? W takim razie nasza oferta została przygotowaną specjalnie dla Was! Akademia Tańca oferuje niezwykle przystępne ceny lekcji, na których poznacie rozmaite style z różnych zakątków świata.

www.gloker.edu.pl : Kurs Dietetyka

Nie musisz od razu kończyć studiów, by pracować w placówkach zdrowego odżywiania czy salonach SPA lub sanatoriach. Kurs dietetyka w Szkole Policealnej Gloker otworzy ci drzwi do kariery, a jest to przyszłościowy kierunek. Dowiesz się, jak zbudować zbilansowany plan odżywiania oraz jak leczyć za pomocą diety.

http://kontaktprzestrzen.pl/

Lubisz gorące, tropikalne rytmy i szukasz atrakcyjnej formy aktywności fizycznej. Przestrzeń Ruchu i Tańca Kontakt w Krakowie zaprasza na zajęcia prowadzone przez instruktorów z całego świata. Jedną z naszych propozycji jest salsa dla średniozaawansowanych, przede wszystkim w odmianie New York, czyli łącząca w sobie mambo, latin hustle i inne style.

Lekcje polskiego dla obcokrajowców

Zetknięcie się ze zwyczajami kraju nad Wisłą często bywa dla przyjezdnych dużym szokiem. Lekcje polskiego dla obcokrajowców prowadzone w naszej szkole bazują ściśle na zaczerpniętych z codzienności przykładach. Pomagają dzięki temu nie tylko lepiej przyswoić mowę użytkową, ale także szybciej odnaleźć się i zaaklimatyzować w nowym miejscu.

Imprezy motywacyjne Warszawa

Nasza szczecińska agencja eventowa specjalizuje się w organizacji imprez plenerowych i motywacyjnych. Posiadamy własne zaplecze techniczne w postaci sceny ze sprzętem estradowym, ławek i stołów, oraz własny catering, głównie grillowy. Ponadto dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zorganizować niezwykle atrakcje imprezy motywacyjne takie jak lot balonem, czy zorbing. Zapraszamy.

Tłumaczenia przysięgłe

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych różnymi językami obcymi. Nauczymy Cię mówić w wybranym przez Ciebie języku, wykonujemy także tłumaczenia przysięgłe. Wejdź na naszą stronę internetową by zapoznać się z naszą aktualną ofertą i promocjami. Zachęcamy do owocnej współpracy. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl