Edukacja i kursy
www.kinoteatruciecha.pl
Studio tańca Warszawa

Szukacie miejsca, w którym można poznać nowych, ciekawych ludzi oraz w którym można bardzo sympatycznie i aktywnie spędzić wolny czas? W takim razie nasza oferta została przygotowaną specjalnie dla Was! Akademia Tańca oferuje niezwykle przystępne ceny lekcji, na których poznacie rozmaite style z różnych zakątków świata.

www.gloker.edu.pl : Kurs Dietetyka

Nie musisz od razu kończyć studiów, by pracować w placówkach zdrowego odżywiania czy salonach SPA lub sanatoriach. Kurs dietetyka w Szkole Policealnej Gloker otworzy ci drzwi do kariery, a jest to przyszłościowy kierunek. Dowiesz się, jak zbudować zbilansowany plan odżywiania oraz jak leczyć za pomocą diety.

Architektura wnętrz Wrocław

Odwiedź stronę internetową nowoczesnej, niepublicznej placówki oświatowej we Wrocławiu Strefa-Art, oraz wybierz interesujący Cię kurs. Polecamy, między innymi, architekturę wnętrz, która obok wiedzy teoretycznej, przekazuje przede wszystkim praktyczne umiejętności, przydatne w późniejszej pracy lub dalszej nauce.

Akademia Boston

Akademia Językowa Boston w swojej bogatej ofercie proponuje Państwu wyjazdy na specjalistyczne kursy językowe za granicą przeznaczone dla lekarzy, prawników, menadżerów, pilotów oraz dyplomatów. Oprócz samej nauki znajdzie się również czas na rekreację, wypoczynek i miłe spędzenie czasu, podczas którego można poznawać obcą kulturę.

http://kontaktprzestrzen.pl/

Lubisz gorące, tropikalne rytmy i szukasz atrakcyjnej formy aktywności fizycznej. Przestrzeń Ruchu i Tańca Kontakt w Krakowie zaprasza na zajęcia prowadzone przez instruktorów z całego świata. Jedną z naszych propozycji jest salsa dla średniozaawansowanych, przede wszystkim w odmianie New York, czyli łącząca w sobie mambo, latin hustle i inne style.

Praca dla magazyniera w Niemczech

Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie! W naszej ofercie znajduje m.in. się praca dla magazyniera w Niemczech. Zapewniamy nie tylko pełne ubezpieczenie, ale pomoc przy organizacji wyjazdu oraz pobytu w obcym kraju. Gwarantujemy zarówno dojazd, jak i zakwaterowanie na miejscu.

Kurs języka niemieckiego Chorzów

Wielu Polaków szukając zagranicznej pracy wyjeżdża do kraju naszych zachodnich sąsiadów. Nasza szkoła oferuje kurs języka niemieckiego obejmujący przygotowanie do nauki na wszystkich poziomach (matura, certyfikaty międzynarodowe, warsztaty specjalistyczne). W naszej chorzowskiej szkole oferujemy warsztaty indywidualne - spotkania face to face to skupienie lektora na słuchaczu, tempo nauki dostosowane do możliwości ucznia i szybsze przyswajanie przez niego wiedzy.

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl