Przemysł i Komunikacja
www.kinoteatruciecha.pl
Uszczelki gumowe

Nasz zakład oferuje wycinanie uszczelek, naszym głównym produktem są przede wszystkim uszczelki gumowe. Uznawane za jedne z najlepszych, najtrwalszych i najodporniejszych na działanie wielu czynników. Jeśli chodzi o nasze uszczelki gumowe, to posiadamy w ofercie uszczelki płaskie, profilowane oraz spiralne. Poza tym, wykonujemy obróbkę i wycinanie uszczelek o dowolnych kształtach, krojach i wzorach na indywidualne zamówienie klienta. Potrafimy dopasować nasze uszczelki z gumy do każdego rozmiaru elementów mających zostać uszczelnionymi w ten sposób.

Pompy śrubowe WANGEN

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na pompy śrubowe. Nasza oferta w tym zakresie jest kompleksowa - zajmujemy się doradztwem, serwisem oraz dystrybucją tych urządzeń, dzięki czemu klienci mogą liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony. Oferujemy sprzęt pochodzący od najlepszych firm na rynku, mamy więc pewność, że będzie działać wydajnie przez długi czas. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

Pręty mosiężne

Nasza hurtownia handlowo-logistyczna Profmetkol zajmuje się kompleksowa obsługą rynku metali nieżelaznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną naszych towarów. W ofercie posiadamy pręty mosiężne, blachy aluminiowe, taśmy cynkowe, tuleje z brązu i wiele innych. Prowadzimy także skup i uszlachetnienie odpadów z metali nieżelaznych.

Korki silikonowe

Proponujemy Państwu elementy wykonane z tworzyw sztucznych cechujących się dobrą elastycznością i neutralnością dla produktów spożywczych. Nasze korki silikonowe doskonale sprawdzą się jako uszczelniacze butelek czy też innych elementów. W ofercie firmy Sil-Tech znajdą Państwo produkty o średnicy 10, 18 oraz 25 milimetrów.

Pompy dozujące

Nasze propozycje mogą z powodzeniem być wykorzystywane w stacjach uzdatniania wody, oczyszczalniach ścieków, czy też w zakładach chemicznych. Pompy dozujące od Watersystem doskonale sprawdzą się jako mechanizm do dawkowania środków chemicznych. Proponujemy Państwu rozwiązania w technologii membranowej, tłokowej oraz perystaltycznej.

Producent konstrukcji stalowych

Zapraszamy Państwa do skorzystania z kompleksowych usług firmy Wenglorz, która specjalizuje się w budowie konstrukcji stalowych. Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, budujemy wysokiej jakości konstrukcje stalowe, wytwórnie pasz, hale magazynowe i budynki wielokondygnacyjne, a także świadczymy szeroki zakres usług.

Transport międzynarodowy

Zajmujemy się przewozem drogowym wszelkiego rodzaju ładunków, także ponadgabarytowych. Specjalnością przedsiębiorstwa Sender24 jest transport międzynarodowy. Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminową realizację zleceń. Zatrudniamy doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców i posiadamy nowoczesny, dostosowany do różnorodnych potrzeb tabor pojazdów.

Wypożyczalnia aut dostawczych Poznań

Zajmujemy się między innymi długoterminowym wynajmem samochodów, w tym osobowych oraz ciągników siodłowych. Nasza poznańska wypożyczalnia aut dostawczych oferuje między innymi takie auta jak Peugeot Partner oraz Renault Master (L3H3). Znajdziesz u nas także pojazdy ciężarowe, na przykład Iveco Eurocargo.

Skup aut Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która prowadzi skup aut w Warszawie. Przyjmujemy używane samochody wszystkich marek, produkowane od 1998 roku. Zapewniamy darmowy dojazd do Klienta w każdym mieście na terenie kraju. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, w tym przygotowaniem umowy, dzięki czemu Klient nie musi nic robić. Wyceniamy samochód i oferujemy uczciwą cenę, płacimy natychmiast - dzięki temu Klient zyskuje szybką gotówkę, a także znacznie oszczędza czas na sprzedaży samochodu.

Szyby samochodowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne szyby samochodowe. Nasi doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani specjaliści zajmują się także wykonywaniem innych usług amortyzacyjnych dla naszych klientów. We Wrocławiu wykonujemy także fachową regenerację reflektorów w autach.

Transport materiałów niebezpiecznych

Nasza firma pragnie polecić swoją ofertę obejmującą transport materiałów niebezpiecznych. Oferowane przez nas usługi cechują się najwyższa jakością, ponieważ nasza firma spełnia wszystkie wymogi normy przewozów tego typu. Z nami masz pewność, że twoje materiały zostaną przewiezione bezpiecznie do każdego celu. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl