Rozrywka, Muzyka
www.kinoteatruciecha.pl
Zespół muzyczny lublin

Wesele, urodziny, sylwester - zespół muzyczny (Lublin i okolice) uświetni każdą imprezę i zapewni niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom. Profesjonalny wokal, wysokiej klasy sprzęt i doświadczenie w obsłudze różnego typu wydarzeń sprawia, że nasz zespół muzyczny z Lublina jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zespół na wesele Małopolska

Zespół FireBand to świetna propozycja na wesele oraz imprezy firmowe. Działamy głównie na terenie Krakowa i Małopolski, ale z chęcią podejmujemy się wyzwań w innych regionach kraju. Zapewniamy wysokie standardy obsługi i gwarantowaną udana zabawę. Zachęcamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszych propozycji.

Szkoła jogi

Uprawianie sportu stało się modne, dlatego każdy szuka aktywności dostosowanej dla swoich potrzeb. Nasza szkoła jogi pozwoli Ci odnaleźć sposób na wyciszenie się, rozciągnięcie swojego ciała, a także wzmocnienie mięśni i kręgosłupa. Nasz trening korzystnie działa także na serce i cały układ krążenia.

Team building

Naszą specjalnością są szkolenia Team building. Przeprowadzamy je sprawnie, zrozumiale i ciekawie, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy będą mogli skutecznie przyswoić zdobytą wiedzę. Korzystając z naszej oferty zapewniasz doskonałą atmosferę w swoim przedsiębiorstwie, która z pewnością przyczyni się do osiągania przez nie sukcesów.

limuzyna Warszawa

Zastanawiasz się nad przebiegiem imprezy dla panny młodej? Zaufaj profesjonalistom! Zorganizujemy taki wieczór panieński we Warszawie, żeby wszyscy goście wspominali go lepiej niż sam ślub. Proponujemy dojazd limuzyną na taneczny clubbing, degustację win, wizytę w SPA, jazdę konną, firewalking, quady, paintball i flyboard.

hale namiotowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie liczne hale namiotowe. Wynajem przez nas oferowany pozwala Wam na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy w związku z poszukiwaniem odpowiedniego miejsca na przeprowadzenie danych uroczystości czy też imprez. Znajdziecie u nas różne ich rozmiary czy rodzaje, jakie możecie dostosować do swoich wymagań i potrzeb. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają Wam na stworzenie odpowiedniego zadaszenia, gdzie zebrani zostaną Wasi goście. Zachęcamy do kontaktu.

Pokój zagadek

Każdy dom skrywa jakieś tajemnice - jeden mniej, a drugi bardziej mroczne. Pokój zagadek Zagadkownia w Warszawie również - to miejsce nieprzewidywalne, w którym zdarzyć może się praktycznie wszystko. Zapraszamy do jednego z czterech wyjątkowych miejsc, w którym zamkniemy Cię na cztery spusty i damy tylko godzinę na odkrycie wszystkich tajemnic. Znalezienie klucza jednak nie będzie takie łatwe - po drodze trzeba będzie rozwiązać kilka łamigłówek i rozwikłać wiele problemów. Czy uda Ci się to? Wpadnij sam lub z innymi odważnymi!

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl