Rozrywka, Muzyka
www.kinoteatruciecha.pl
Zespół muzyczny lublin

Wesele, urodziny, sylwester - zespół muzyczny (Lublin i okolice) uświetni każdą imprezę i zapewni niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom. Profesjonalny wokal, wysokiej klasy sprzęt i doświadczenie w obsłudze różnego typu wydarzeń sprawia, że nasz zespół muzyczny z Lublina jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Pasja - Studio nagraniowe Warszawa

Nasze studio muzyczne "Pasja" świadczy kompleksowe usługi: miksowanie, aranżacja czy mastering. Działamy w Warszawie już od wielu lat i mamy samych zadowolonych klientów. Artyści w naszym studio mogą nagrać utwór w dowolnym stylu. Sprzęt wysokiej klasy: mikrofony, słuchawki czy instrumenty pomogą osiągnąć Tobie sukces. Zapraszamy do naszej siedziby.

Zespół na wesele Małopolska

Zespół FireBand to świetna propozycja na wesele oraz imprezy firmowe. Działamy głównie na terenie Krakowa i Małopolski, ale z chęcią podejmujemy się wyzwań w innych regionach kraju. Zapewniamy wysokie standardy obsługi i gwarantowaną udana zabawę. Zachęcamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszych propozycji.

Muzyka na studniówkę

Zbliża się Twoja studniówka, planujesz imprezę integracyjną, a może po prostu szukasz profesjonalnej opieki nad imprezą klubową? Dobrze trafiłeś! Oferuję prowadzenie wszelkiego rodzaju ważnych dla Ciebie wydarzeń, dostarczając znakomitą muzykę, efektywny sprzęt nagłaśniający, niebanalne oświetlenie. Jako DJ, wodzirej i konferansjer zapewniam udaną zabawę w każdym stylu!

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl