Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/sunrise012/public_html/ukajali.pl/engine/functions.php on line 7 Rozrywka, Muzyka + www.kinoteatruciecha.pl.
Rozrywka, Muzyka
www.kinoteatruciecha.pl
limuzyna Warszawa

Zastanawiasz się nad przebiegiem imprezy dla panny młodej? Zaufaj profesjonalistom! Zorganizujemy taki wieczór panieński we Warszawie, żeby wszyscy goście wspominali go lepiej niż sam ślub. Proponujemy dojazd limuzyną na taneczny clubbing, degustację win, wizytę w SPA, jazdę konną, firewalking, quady, paintball i flyboard.

hale namiotowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie liczne hale namiotowe. Wynajem przez nas oferowany pozwala Wam na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy w związku z poszukiwaniem odpowiedniego miejsca na przeprowadzenie danych uroczystości czy też imprez. Znajdziecie u nas różne ich rozmiary czy rodzaje, jakie możecie dostosować do swoich wymagań i potrzeb. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają Wam na stworzenie odpowiedniego zadaszenia, gdzie zebrani zostaną Wasi goście. Zachęcamy do kontaktu.

Blog rowerowy

Na tej stronie internetowej, która w istocie to blog rowerowy, znajdziesz mnóstwo inspiracji ze świata dwuśladów. To nie tylko praktyczne porady, relacje z wycieczek, polecane wyprawy czy rozmowy z podróżnikami, ale także miejsce dla każdego, kto po prostu kocha te dwukołowe, urocze pojazdy i coś w związku z nimi planuje.

Laser tag Poznań

Wielka Spluwa prowadzi wynajem i organizację atrakcji plenerowych na imprezach integracyjnych, piknikach rodzinnych i innych wydarzeniach. Polecamy laser-tag w Poznaniu, czyli zabawę typu paintball, w której kulki z farbą zastępują wiązki światła. Zabawa rozgrywa się na terenie zaciemnionej hali. Atrakcja dedykowana jest dla młodzieży i osób dorosłych. To doskonała propozycja na uatrakcyjnienie wieczoru kawalerskiego, firmowej imprezy integracyjnej czy urodzin w gronie znajomych. Dowiedz się więcej.

Wszelkie prawa © www.kinoteatruciecha.pl